Regulamin forum

Go down

Regulamin forum

Pisanie by AlanerPolska on Sob Sty 16, 2016 3:59 pm

1. WSTĘP

1. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym regulaminie, odpowiednie zastosowanie mają postanowienia administracji Aphiel Role Play. Postanowienia dotyczące zachowań niedozwolonych na forum oraz sankcji, nie uchybia postanowieniu administracji, lecz stanowi jej konkretyzację.
2. Forum jest częścią serwera Aphiel Role Play.
3. Możliwość przeglądania zawartości forum przysługuje wszystkim użytkownikom, natomiast możliwość zamieszczania postów przysługuje użytkownikom zarejestrowanym, którzy podczas procesu rejestracji potwierdzili prawdziwość swojego adresu e-mail. Ponadto administracja może uniemożliwić korzystanie z niektórych funkcji forum, wybranym użytkownikom jeśli złamią regulamin.
4. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 16.01.2016.

2. ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM

1. Zakładając wątek i pisząc w tematach, użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania poniższych zasad:

* nie wolno publikować postów naruszających Polskie lub międzynarodowe Prawo
* nie wolno publikować postów naruszających dobra osobiste lub wolność obywatelską, godzące w dobre obyczaje, normy moralne, poczucie estetyki i dobrego smaku, propagujących, popierających i/lub głoszących nietolerancję, przemoc, nienawiść czy dyskryminację na tle rasy, wyznania, orientacji seksualnej, płci itp.;
* nie wolno publikować treści mogących ułatwić pozyskanie kradzionego oprogramowania komputerowego
* należy dbać o poprawność językową, unikać wulgaryzmów, również w postaci skrótów i ilustracji;
* nie wolno promować i propagować, jak również jakiekolwiek formie nawiązywać do środków odurzających lub do ich używania
* nie wolno formułować postów oszczerczych, napastliwych i obraźliwych;
* nie wolno  publikować ogłoszeń i reklam komercyjnych.
* nie wolno publikować ilustracji i tekstów obscenicznych, o treści pornograficznej ani podawać linków do takich materiałów
* nie wolno atakować, grozić, ośmieszać, poniżać innych czytelników tego Forum. Można oceniać wypowiedź, ale nie wypowiadającego ją.;
* nie wolno "spamować" - czyli publikować na Forum nadmiernej ilości zbędnych informacji;
* nie wolno publikować na Forum informacji psujących mechanizmy wyświetlania Forum;
* nie wolno publikować obrazków ośmieszających ani napisami ani obrazem wypowiedzi innych czytelników.
* nie wolno podawać na Forum w żadnej formie linków do polskojęzycznych serwerów/forum poświęconych tejże platformy, lub obcej konkurencyjnej na której nie działa aktualnie serwer.
* nie wolno wpisywać linków do innych polskojęzycznych forów dyskusyjnych.

2. Korzystający z forum jest zobowiązany do:

* tworzenia wątków w poprawnych kategoriach tematycznych
* nie dopisywania się do wątków wyraźnie łamiących zasady opisywane w tym regulaminie;
* formułowania tytułów wątków w taki sposób aby były zrozumiały dla ogółu czytelników Forum, a tytuł powinien odpowiadać zamierzonej treści wątku;

3. NEGATYWNE OPINIE

1. Publikacja na Forum negatywnych opinii na temat administracji Forum, serwera, słów krytyki, przypadki naruszenia przez moderatorów, administracje, regulaminu lub dobrych obyczajów, skargi itp. jest możliwe wyłącznie w dziale skarg.
2. Uwagi na temat konkretnego materiału nadal można przekazywać w wątku komentarzy do niego.

4. SANKCJE I UPRAWNIENIA ADMINISTRATORÓW

1. Moderatorzy i Administratorzy stanowią władzę na Forum i należy się stosować bezwarunkowo i bezdyskusyjnie do ich poleceń.
2. Moderatorzy i Administratorzy forum mogą, bez konieczności tłumaczenia się i bez ostrzeżenia zmieniać stopnie, usuwać posty, usuwać wątki, blokować ksywki, blokować numery IP, modyfikować wypowiedzi dowolnego czytelnika.
3. Osoby nie stosujące się do zasad określonych w niniejszym Regulaminie Forum oraz w Regulaminie serwera, oraz takie które z innych przyczyn uznane zostaną przez Administratora lub Moderatora za mające negatywny wpływ na funkcjonowanie Forum, mogą być na stałe usuwane z Forum. Administrator lub Moderator może także zastosować inne sankcje przewidziane w Regulaminie głównym, według swojego uznania i bez konieczności uzasadniania jej rodzaju ani wymiaru.
4. Raz nadane blokady ksywek (nazw użytkownika) i blokady numerów IP nadane czytelnikom łamiącym zasady Forum nie będą usuwane.
5. Administrator ma prawo w każdej chwili zmienić regulaminu, jeśli nie obejmuje on spornej kwestii.
AlanerPolska
AlanerPolska
Admin

Liczba postów : 8
Join date : 06/09/2015
Age : 19
Skąd : Mońki

Zobacz profil autora http://aphiel.ultimaterpg.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach